Ograniczenia działalności komercyjnej na forum!

Regulaminy i sprawy dotyczące forum.

Postautor: ziom1990 » 21 paź 2017, 19:36

Nerd pisze:Ogłoszenia tak. Ale chodziło mi o wydzieloną kategorią tylko dla relacji z operacji. Tak jak mamy nasze prywatne. Tak analogicznie byłyby takie sponsorowane. I byłaby jasność dla użytkowników. Że uwaga są tu realacje z tych i tych klinik, ale są to relacje dodawane przez same kliniki (tematy sponsorowane). Czy coś takiego.

Pomysł bardzo ciekawy. Podobnie jest na hairrestorationnetwork.com, gdzie jest oddzielne subforum na którym rezultaty wrzucają przedstawiciele klinik i oddzielne gdzie zwykli forumowicze.
ziom1990
Administrator

Postautor: AngelOnTheEarth » 22 paź 2017, 1:32

Dzial dla forumowiczow jest, zeby swoje efekty oraz historie ht opisywali . Trzeba stworzyc dla przedstawicieli klinik, reklam taki dzial o ktorym Ziom wspomina i po sprawie
Profilaktycznie
Dut 0.5 mg E4D
Docelowo
CB-03-01 2% 1ml ED
Minox5% 2x po 1ml ED
Dodatkowo
Emu oil
Biotyna
Cynk
żeń-szeń
Zoxin Med
Awatar użytkownika
AngelOnTheEarth
Moderator

Postautor: antydhtor » 25 paź 2017, 1:03

Je generalnie, to nic przeciwko nie mam, aby stworzyć specjalne subforum dla klinik/lekarzy czy dla przedstawicieli innych działalności komercyjnych, i żeby byli sponsorami forum, bo forum też musi z czegoś żyć, a chyba nikt ze zwykłych userów złotówki nie daje na to. Tylko żeby to było porządnie zrobione, jak należy i etycznie, bez takiego chamskiego typu cenzury w tego typu wątkach, jaka jest praktykowana w bezczelny i perfidny sposób np. na HLT - jak i na wielu innych forach - choć na HLT chyba najbardziej.

Piszę to żeby nie było że to może mój pomysł z ograniczeniami dla działaczy komercyjnych gdyż nie lubię lekarzy.
Ale jednak rozumiem doskonale Liona, i dlatego go poparłem.

Lion jest w temacie mechanizmów działania for od bardzo dawna (od chyba 15 lat) i wie co mówi oraz co robi - i robi to dobrze - popieram go w tym jak na tę chwilę !!! Ale oczywiście nie musicie się z tym zgadzać wszyscy.

Mam jednak lekkie obawy czy ze strony ew. przyszłych sponsorów na szersza skalę (jakby mieli tu zaistnieć) nie będzie nacisków aby zrobić z tym forum to samo co z HLT..... choć wątpię że Lion na to pozwoliłby bo w końcu sam się obficie napracował żeby stworzyć to forum, a także włożył swój ogromny wkład jako user i w największym chyba stopniu tutaj ze wszystkich.
Mnie osobiście nie podobałoby się jakbym nie mógł napisać w wątku kliniki/lekarza złej opinii mimo że opinia moja miałaby pokrycie we faktach funkcjonowania danej kliniki/lekarza oraz złych nieetycznych praktyk uprawianych przez daną klinikę/lekarza, jak i pisać o ew. fuszerach, czy zadawać pytań w formie publicznej konsultantom/przedstawicielom. Nie chciałbym też tego aby nie można było było pisać prawdy o scam'ach i olejach węża - bo wtedy dopiero (@leon85) wiałoby tu gównem i forum zeszłoby na psy - jak mówisz Leonie że teraz wieje.
NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK !!!

Więc atakuję tę parszywą chorobę, walczę z nią hardkorowo.
Tak niewiele pragnę, i nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie chcą tak usilnie mi zagrodzić drogę do bycia szczęśliwym. Każdą barykadę przejadę czołgiem !!!
Awatar użytkownika
antydhtor

Poprzednia

Wróć do Sprawy organizacyjne forum